Darmowe konto Pekao Przekorzystne

Repolonizacja banku pekao bardzo posłużyła jego klientom a także wszystkim nowym osobom które planują założyć w nim konto. Nowe konto w Pekao nosi nazwę "przekorzystne", jak sama nazwa wskazuje, niesie za sobą parę naprawdę istotnych korzyści.

Warto jednak zacząć od opłat za konto które są najważniejsze dla większości z nas.

Warunki "darmowości" i konta Przekorzystnego Pekao 

Zarówno konto jak i karta wydawana do konta osobistego jest darmowa pod warunkiem że co miesiąc na konto wpłynie minimum 500 zł w jednej kwocie z innego banku.

Drugim warunkiem braku opłaty za konto jest wykonanie minimum jednej transakcji płatniczej kartą lub telefonem.

Opłaty za przelewy


Przelewy internetowe oraz przelewy przez aplikację mobilną smartfona są oczywiście za 0 zł nie ma tutaj absolutnie żadnych warunków.

Płatności za operacje w bankomatach


Warto nadmienić także że bankomaty pekao są darmowe dla klientów banku. Niestety sytuacja wygląda zgoła inaczej jeśli chodzi o inne bankomaty na przykład euronetu czy planet cash. W obcych bankomatach 0 zł jest tylko na dwie pierwsze transakcje w miesiącu, następnie zapłacisz aż 2% wypłacanej kwoty minimum 5 zł. Jeśli ktoś wypłacał by na przykład 5000 zł zapłaciłby aż 100 zł opłaty za wypłatę gotówki. Operacje w bankomatach obcych niż Pekao są zatem bardzo kosztowne, zatem jeśli zamierzasz korzystać z takowych Pekao na pewno nie będzie dla ciebie dobrym rozwiązaniem. Zalecamy aby porównać najlepsze konta osobiste na stronie rekinfinansow.pl.

Aplikacja mobilna peopay 


Bank Pekao stawia na rozwój aplikacji mobilnej i trzeba przyznać, że posiada parę bardzo ciekawych funkcji. Zalogować się, zatwierdzić przelew oraz dokonać płatności w internecie można za pomocą odcisku palca pod warunkiem, że jest to kwota niższa niż 200 zł. Limitu nie można zmienić ze względów bezpieczeństwa.

Poza tym aplikacja mobilna pekao s.a pozwala także płacić zbliżeniowo za granicą w takich walutach jak usb euro funt czy frank szwajcarski bez przewalutowania ( trzeba mieć odpowiednią walutę na koncie) Dużo korzyści na koncie przekorzystnym wynika z dobrej funkcjonalności - wygoda na pewno jest sporym plusem co już zapewne wyczułeś.

Bardzo ciekawe są natomiast korzyści dodatkowe tak jak bonusy, zwroty i zniżki dla posiadaczy tego konta. Warto wymienić panel z korzyści tego konta a są nimi:

  • Do 100 zł zwrotu za fakturę za telefon komórkowy przez maksymalnie 12 miesięcy. 
  • 100 zł zniżki na polisę OC w PZU. 
  • Konto oszczędnościowe oprocentowane 2,7% do 10 000 zł 

Opinie o koncie przekorzystnym Pekao w internecie

Konto jest darmowe, jeśli spełnimy niewielkie wymagania, a dodatkowo zyskujemy możliwość korzystania z konta oszczędnościowego i karty wielowalutowej. Ciekawe prezentują się zniżki przedstawione w ofercie specjalnej, czyli zwrot 100 zł za rachunki telefoniczne i 100 zł za OC. Bardzo interesujące jest konto Przekorzystne dla młodych – nie spotkasz w nim żadnych opłat za konto czy kartę, a możesz zyskać ciekawy kredyt studencki. - Rekin Finansów.
Konto Przekorzyste Pekao może być konkurencyjną opcją przy dotychczasowej ofercie kont osobistych innych banków. Brak opłat za prowadzenie konta, obsługę karty, wypłatę gotówki z bankomatów zagranicą oraz 2 wypłaty z krajowych maszyn nienależących do Pekao SA jest na pewno atrakcyjne. - JakZałożyćKontowBanku.pl

Opinie o koncie Pekao są dobre, aczkolwiek to wielki bank i szybko znajdą się niezadowoleni, niekoniecznie z samego konta. Niezadowoleni mogą być szczególnie Ci, którzy nie korzystają z konta co wiąże się z opłata 9 zł.

1 komentarz:

  1. Dziś już konta są w pełni darmowe. Jeśli chodzi o opłaty to bywają znikome. Najważniejsze jest jednak ich bezpieczeństwo cashbill.pl/platnosci/paysafecard

    OdpowiedzUsuń